Dış Ticaret Departmanınız

     UTİD, Türkiye’de yerleşik KOBİ ve daha büyük ölçekli firmalara uluslararası ticaret süreçlerinde destekleyici hizmetler üreten bir Uluslararası Ticaret Departmanı firmasıdır. Uluslararası ticarette, iç pazarlardaki firmaların ihtiyaçlarını tespit ederek müşterilerinin karlılığını arttırmak, iç işleyişlerini daha verimli hale getirmek ve marka değerini ileriye taşımak için çalışmalar yapmaktayız.

     Firmanızda bulunan bir departman gibi çalışan firmamız seçkin personeli ile Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde bulunan firmalara,  Departman Hizmeti ve Devlet Destekleri konularında hizmet veren, ülkemizin tek Dış Ticaret Departmanıdır.

İhracatİthalat departmana mı ihtiyacınız var?

Departman Maliyetinden Kurtulun

İhracat yapmak için dış ticaret departmanınıza ve dil bilen personel istihdam etmenize ihtiyacınız yok! Zaten bu bizim işimiz.

Sürekliliği Sağlayın

Ticaret süreklilikle kazandırır! Yurtdışındaki İthalatçılarımız bizimle alırken kazanıyor, ihracatçılarımıza müşterileriyle sağlam ilişkiler kurdurarak sürekliliği sağlıyoruz.

Zamandan Tasarruf Edin

Bizler dış ticaret süreçlerinizi yürütürken zamandan tasarruf ederek sizler firma gücünüzü üretime harcayın.

İşi Uzmanına Bırakın

Profesyonel ekibimiz ile sizler için araştırmalarımızı geniş ağ yapımız, bir çok dil ile müşteri diyaloglarımız, tecrübe ve bilgi birikimlerimiz ile yapıyoruz.

Vizyonumuz

Müşterilerimizi sürdürülebilir ihracat ile tanıştırarak, kapsamlı bir Pazar araştırma raporu sayesinde doğru pazarlarda nitelikli ihracat yapıyor hale getirmektir.

Uluslararası Ticaret Departmanı olarak iş bitirme kapasitemizi her yıl artırmak.

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde katma değerimizi artırmak, istihdamı artırmak ve teknoloji üretebilir hale gelmek; Dünya pazarlarında güvenilir iş ortağı olmayı sürdürmek

Değerlerimiz

Tüm aktivitelerimizi etik değerler üzerine inşa ediyoruz. Kendi içimizde ve müşterilerimize karşı adalet, saygı, saygınlık ve yardım severliğimizle toplumun, çözüm ortaklarımızın ve müşterilerimizin gözünde ayrıcalıklı bir pozisyonda olduğumuzu bilmek en büyük övünç kaynağımızdır. 

Mali Politikamız

Hizmet verdiğimiz üreticilerimizin dış ticaret yükünü üzerlerinden alarak onları sadece üretim yapmalarına ve kapasitelerini artırmalarına çalışırız. Sorumluluklarımızı tam zamanında yerine getiririz.

İhracatla daha hızlı büyüyün

     İhracat, ülke ekonomisinde yurt içi mal üretimini arttırarak yerli firmaların gelişmesine sebep olacaktır. Her şeyden önce yeni istihdam alanları oluşturacak, ölçek ekonomisi ve dışsallıklardan faydalanmaya imkân sağlayacaktır. Üstelik işgücü ve zamanın etkin kullanımına neden olacağından, ülkede verimliliği arttıracaktır. Sonuç olarak ekonomik büyüme üzerinde olumlu etki yapacaktır.

Bütçe Dostu

Paket ücretlerimiz haricinde ekstra bir ücret ödemezsiniz.

Sizi Dünyaya Tanıtıyoruz

Ürünlerinizi dünya piyasalarında pazarlayarak marka bilinirliliğinizi artırıyoruz.

Tüm Süreçte Yanınızdayız.

Departman hizmeti satın aldığınızda sizin firmanızda bulunan bir departman bilinciyle çalışıyoruz.

Diğer Şirket ve Kuruluşlar

  Başarısız ihracat girişimleri ile zaman ve maddi kayıplara uğramak yerine profesyonel ekipden oluşan dış ticaret departman hizmetinden faydalanmanız, mevcut tüm riskleri azaltmanızı sağlar. Sizi başarıya götüren yolu kısaltır!

  ADRES

  Dumlupınar Bulvarı (Eskişehir Yolu) No:3 Next Level Kat:16 Çankaya/ANKARA

  TELEFON

  0 312 452 01 52
  0 546 452 01 54

  E-MAİL

  info@utid.com.tr